Żurawie okrętowe

skup złomu Gliwice http://www.wostal.biz/skup-zlomu-gliwice.php Wostal – skup surowców wtórnych i złomu http://e-keller.pl/products/farby-do-tampodruku/

Głównym zadaniem tego typu dźwigów, wykorzystywanych w przemyśle morskim, jest obsługa i przeładunek towarów przebiegający bezpośrednio z pokładu statku. Cała seria takowych urządzeń służy do obsługi nie tylko dużych jednostek morskich, ale także szyprów transportowych oraz barek, także tych rzecznych.

Dzięki działaniu żurawi okrętowych możliwe jest przeładowywanie towarów przewożonych zarówno w kontenerach jak i w postaci sypkiej. Główną ich zaletą jest fakt, iż można je dostosowywać do indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

W zależności od rodzaju przeładowywanych towarów i wymagań klienta, wyposażone mogą zostać zarówno w system wyciągników linowych, łańcuchowych czy też pneumatycznych. Suwnice pomostowe, żurawie chwytakowe uzupełniają całą ofertę tego typu urządzeń.

W zależności od usytuowania stanowiska roboczego, żurawie wyposażane są w odpowiednie rodzaje napędów, najwłaściwsze zakresy obrotów czy też urządzenia sterownicze. Mogą zostać dostosowane także do prac wykonywanych w warunkach wodnych, morskich.

spafactory.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.