Żurawie na platformach wiertniczych

świetliki dachowe do blachy trapezowej skup złomu Mikołów http://www.wostal.biz/skup-zlomu-mikolow.php Wostal – skup surowców wtórnych i złomu

Platforma wiertnicza, czyli urządzenie wykorzystywane w przemyśle morskim, najczęściej będące konstrukcją typu pływającego. Wyposażone w urządzenia wiertnicze służy, do dokonywania odwiertów w dnie morskim celem pozyskania złóż naturalnych. Ze względu na swoje zadania a także ryzyko wynikające z rodzaju wykonywanej na jej pokładzie pracy, wyposażona jest w wiele urządzeń. Poczynając od wież wiertniczych, przyrządy umożliwiające lądowanie śmigłowców, a kończąc na dźwigach wspomagających ich pracę.

W tej grupie znaleźć możemy żurawie typu BOS, będące bardzo konwencjonalnym sprzętem o właściwościach wychylnych i mocy przenoszenia do 400 ton. Posiadający długi na około 100 wysięgnik umożliwia także montaż instalacji coraz bardziej popularnej elektrowni wiatrowej. Kolejnym typem jest RL, czyli mniejszy, bardzo zoptymalizowany wagowo dźwig, służący do pracy na mniejszych platformach. Typ SA to ty służący do układania zarówno rurociągów jak i boi.

Typ CBO- dźwigający 25 do 150 ton czy też MTC łączący w sobie zasadę sprzętu obrotowego i umożliwiający pracę w niebezpiecznych warunkach.

spafactory.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.