Wciąż to sprzątanie…

dachy z blachodachówki http://kwarcowespieki.pl/nowe/blat-kuchenny-drewniany-blat-kuchenny-dab/ http://www.decolicious.pl/sklep/kategoria/wieszaki-na-ubrania

Bałagan pojawia się w domu niespodziewanie, zresztą tak samo jak nieproszony gość. Jednego dnia sprzątasz po to, by drugiego dnia robić to od nowa, bo dzieci nie odłożyły zabawek na swoje miejsce, a mąż jedząc śniadanie nie włożył naczyń do zmywarki. I tak w kółko. Sprzątanie nie jest najprzyjemniejszą czynnością, dlatego nie chcesz marnować na nią zbyt wiele czasu. Jest sposób na to, by połączyć przyjemne z pożytecznym.

Musisz jednak wypracować w sobie pewien nawyk sprzątania, co nie jest łatwe na początku, ale to kwestia przyzwyczajenia. Co należy robić? Wykorzystywać każdą okazję ku temu, by móc posprzątać okolicę wokół siebie. Jeśli rozmawiasz z przyjaciółką przez godzinę przez telefon, możesz w tym czasie poczynić drobne porządki. Powycierać kurze, poukładać rzeczy, które nie leżą tak jak należy. Kiedy czekasz na to, aż woda w czajniku zacznie wrzeć, możesz umyć zlew, wyjąć naczynia ze zmywarki czy też umyć naczynia zalegające w zlewie.

Przecież to takie proste.

spafactory.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.