Sposób na czyszczenie słuchawki prysznicowej

Firma sprzątająca Blitz Cleaning sprzątanie biur Gliwice, mamy siedzibę na ulicy Niepaszyckiej 2 w Gliwicach http://kwarcowespieki.pl/nowe/

Słuchawka prysznicowa to przedmiot, który trudno wyczyścić. Wie o tym każda pani domu. Często zdarza się tak, że płyny chemiczne, które możemy kupić w każdym sklepie nie sprawdzają się w sytuacji, gdy chcemy wyczyścić słuchawkę prysznicową szybko i bez wysiłku. Nawet szorowanie starą szczoteczką do zębów nie zdaje rezultatów. Co zrobić w takiej sytuacji? Rozwiązanie jest bardzo proste i banalne.

By rozprawić się z osadem z kamienia i innymi nalotami wystarczy plastikowy woreczek, gumka (może być ta, którą kobiety zazwyczaj używają do włosów) i butelka octu. Są to rzeczy, które zapewne znajdują się w każdym domu. Co należy zrobić? Woreczek plastikowy musi być na tyle pojemny, by słuchawka prysznicowa zmieściła się w nim bez problemów. Po umieszczeniu słuchawki prysznicowej właśnie w woreczku wystarczy wlać ocet, zawiązać woreczek wypełniony octem wcześniej przygotowaną gumką. Słuchawkę pozostawić w roztworze octowym na całą noc, rano wystarczy przetrzeć słuchawkę ściereczką i gotowe!.

spafactory.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.