Smugi na powierzchniach szklanych

lumi-domofony.pl na co zwracać uwagę przy kupnie mieszkania z rynku wtórnego http://www.tanibankiet.pl/meble/mapa-witryny

Mycie okien czy luster to nie lada wyzwanie. Bowiem jak umyć szklaną powierzchnię tak, by nie uzyskać niepożądanego efektu smug? Smugi to koszmar senny niejednej pani domu, której zależy na tym, by umyć okna czy lustra szybko, dokładnie i bez zbędnego wysiłku.

Pomimo wszechobecnych reklam, wszelkie płyny do mycia szyb nie zdają rezultatu, a są czasem bardzo drogie. Jedynym ich plusem jest to, że zazwyczaj ładnie pachną, choć to nie jest też zasadą, ale jak wiadomo wyjątki potwierdzają regułę.

Okazuje się, że by umyć lustro i nie uzyskać efektu smug wystarczy sporządzić roztwór wodny z dodatkiem octu. Tego typu roztwór powstanie jeśli zmieszasz wodę z octem w proporcjach dwa do jednego.

Zamiast zwykłej ścierki, warto użyć kawałka gazety codziennej, uformować z niego kulę i tak przygotowaną „polerką” wyczyścić lustro. Zastosowanie się do tych rad gwarantuje ci, że twoje lustro będzie czyste, lśniące i co najważniejsze: smugi już nigdy nie będą twoim koszmarem sennym.

spafactory.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.