Łazienka w stylu skandynawskim. Jak urządzić wnętrze?

lumi domofony Doskonałe miejsce do zabawy jakim jest namiot dla dziewczynki w cieple dni https://kupmeble.pl/oferta/szafy-pokojowe

Łazienka inspirowana skandynawskim stylem jest jasna, praktyczna i estetyczna. Bardzo ważny jest dobór odpowiednich mebli, dodatków i kolorystyki. W takiej łazience wszystko musi być dopasowane i funkcjonalne.

Najlepiej wybrać meble w jasnych odcieniach. Sprawdzi się tutaj przede wszystkim biel. Meble mają być proste i pozbawione wyszukanych ozdób.

Dopuszczalne są jednak delikatne zdobienia. Dobrze jest wybrać meble z naturalnych tworzyw. Podłoga powinna być wykonana z drewna.

Dobrym rozwiązaniem będzie wybór kontrastującej podłogi. Do jasnych ścian, dobierzmy ciemne deski podłogowe wykonane z egzotycznego drewna. Ściany najlepiej pokryć płytkami łazienkowymi z ciekawymi przetarciami.

Chłodną kolorystykę łazienki, możemy przełamać poprzez cieplejsze akcenty. Warto wybrać kolorowe szkło, ciemniejszą ceramikę, wiklinowe kosze, kamienną umywalkę i inne ciekawe rozwiązania. Wszystko to sprawi, że łazienka stanie się elegancka, ale równocześnie ciepła i praktyczna.

spafactory.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.