Fernando Alonso

www.emplor.pl

Młody Hiszpan, wspierany od dziecka przez ojca, będącego zagorzałym fanem wyścigów samochodowych a także i mechanikiem samochodowym, znalazł dzięki swojemu talentowi drogę na szczyt. Szczyt, jakim są dla większości zawodników uczestniczących w wyścigach samochodowych, starty w Formule 1 oraz najwyższe trofeum, jakim jest Puchar Mistrza Świata w tej dyscyplinie.

Już jako 24 latek wpisał się na karty historii F1 zajmując tam poczytne miejsce dwukrotnego Mistrza Świata. Kolejny rok startów w teamie Renaulta to kolejny czas sukcesów.

To kolejny rok, gdy najważniejszy puchar trafił w jego ręce. Kariera sportowa w teamach ścigających się na torach wyścigowych to różne bolidy, zmiany techniczne, częste awarie, sukcesy i porażki.

To wszystko staje się udziałem zawodników, jednakże własne umiejętności i wola walki a także możliwości, jakie dają sponsorzy pozwalają na to, aby szansa na odniesienie sukcesu się zwiększała. Fernando Alonso w kolejnych latach swoich startów czterokrotnie zdobywał tytuł wicemistrza świata, plasując się w czołówce zawodników F1.

spafactory.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.